Kategoria: I fshehur

   Karrocë rutine BodyShape Mollë rutine Unique Zero Gravity

   Rutina me vakum BodyShape është një pajisje e re dhe unike që bashkon kardio me përfitimet e kujdesit të lëkurës. Kjo rutine kundër gravitetit kombinon përfitimet e sistemit limfatik nga masazhi me vakum të thellë nën presion dhe terapia me ngrohje infra të kuqe, duke inkurajuar kështu humbjen e peshës dhe reduktimin e celulitit. Veçoritë shtesë përfshijnë terapi me aromë, terapi me ozon, terapi LED, terapi me ngjyra dhe llambë kolagjeni. Kjo pajisje mund të programohet për nevojat e përdoruesve fillestarë dhe të avancuar dhe është miqësore dhe efektive për të ofruar një përvojë të pashembullt të stërvitjes kardio.

   Përshkrim

   TEKNOLOGJIA INOVATIVE FITNESI PËR HUMBJE PESHORE

   Rutina me vakum infra të kuqe BodyShape është një pajisje e re dhe unike që bashkon kardio me përfitimet e kujdesit të lëkurës. Kjo rutine kundër gravitetit kombinon përfitimet e sistemit limfatik nga masazhi me vakum të thellë nën presion dhe terapia me ngrohje infra të kuqe, duke inkurajuar kështu humbjen e peshës dhe reduktimin e celulitit. Veçoritë shtesë përfshijnë terapi me aromë, terapi me ozon, terapi LED, terapi me ngjyra dhe llambë kolagjeni. Kjo pajisje mund të programohet për nevojat e përdoruesve fillestarë dhe të avancuar dhe është miqësore dhe efektive për të ofruar një përvojë të pashembullt të stërvitjes kardio.

   Duke bashkuar arritjet tona në shkencë dhe inxhinieri, ne kemi krijuar produkte cilësore që tejkalojnë konkurrentët tanë dhe eklipson përfitimet e pajisjeve tradicionale të fitnesit. Nëpërmjet teknologjisë sonë të avancuar të kompresimit me vakum dhe infra të kuqe, pajisjet tona aktivizojnë aftësinë e trupit tuaj për të synuar dhe djegur zona specifike të yndyrës dhe celulitit, duke e bërë shumë më të lehtë për trupin tuaj që të shpëtojë nga yndyra e ruajtur thellë. Teknologjia e përdorur në makinat BodyShape është testuar dhe provuar se funksionon. Humbni peshë dhe inç duke ju dhënë lëkurë më të lëmuar dhe më të shtrënguar në më pak se 10 seanca.

   ✅ Funksionalitet shtesë
   ✅ Përfitimet e kujdesit ndaj lëkurës dhe ushtrimeve fizike
   ✅ pajisje fitnesi të lehta për t'u përdorur
   ✅Milje rutine me dizajn modern

   Puna rutine me formë trupore i plotëson të gjitha këto

   FUNKSIONALITETI i rutines me vakum BodyShape

   Kjo rutine me gravitet zero kombinon disa teknologji inovative në një pajisje. Disa nga përfitimet e shumta përfshijnë përtëritjen e trupit, humbjen e peshës, eliminimin e qelizave yndyrore, detoksifikimin dhe relaksimin. Kjo pajisje është e përkryer për trajtimet kundër celulitit për gratë, duke i ndihmuar ato të arrijnë rezultate në vetëm 8 përdorime. Është i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur me disa opsione dhe programe të personalizueshme.

   Vendosni rutine me vakum BODYSHAPE sipas nevojave tuaja. Zgjidhni funksionet e përshtatshme për pajisjen.

   Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion rreth rutines kundër gravitetit BodyShape. Opsionet e disponueshme të blerjes dhe dhënies me qira. Dorëzimi në mbarë botën.

   REZULTATET

   Ende po përpiqeni të siguroni formën e përsosur të trupit dhe të dukeni shkëlqyeshëm? Dieta juaj nuk funksionon?

   Që tani nuk mund të shqetësoheni për këtë.

   Me rutine me gravitet zero BodyShape mund të digjni deri në 500-1000 kalori në vetëm një seancë 30 min*. Të gjitha teknologjitë më të fundit janë ndërtuar në pajisjet tona të cilat ndihmojnë në shkatërrimin e qelizave yndyrore dhe transmetimin e saj në energji. Treadmilja Body Shape do t'ju lejojë të humbni peshën e tepërt, të formësoni trupin tuaj dhe të merrni përfitime përtëritjeje pa ndonjë dietë të veçantë të kërkuar. Rezultate të shkëlqyera në kohë minimale! Puna rutine kundër gravitetit BodyShape duhet të përdoret si rutine rehabilituese për terapi ortofizike.

   Treadmill BodyShape

   LEHTË PËR PËRDORIM

   Ushtrimi me këtë aparat fitnesi inovativ është i lehtë falë menysë intuitive të BodyShape. Pas vetëm një përdorimi do të dini gjithçka për mënyrën e përdorimit dhe menaxhimit të kësaj makine fitnesi.

   PANELI MODERN I KONTROLLIT ME PREK TË NGJYRA

   ✅ Ekran LED i gjeneratës së fundit me ekran me prekje.
   ✅ Ndërfaqe grafike e krijuar posaçërisht, intuitive dhe super e lehtë për t'u përdorur.
   ✅Afishimi i informacionit:

   Koha, Shpejtësia, Distanca, Kaloritë, Niveli, Shkalla e pulsit, koha e stërvitjes.

   ✅ Zgjidhni nga 6 programe trajnimi të personalizuara ose thjesht vendosni tuajat. Menuja e shumë gjuhëve

   ✅Gjatë trajnimit modifikoni parametrat sipas nevojave tuaja:
   Niveli i masazhit me vakum, pjerrësia e rutines, Sensorët e ngrohjes me rreze infra të kuqe, Shpejtësia dhe funksione të tjera.

   Treadmill BodyShape

   DIZAJN MODERN

   Përvoja jonë e viteve në ndërtimin e pajisjeve inovative të fitnesit na udhëhoqi të krijojmë një produkt me një dizajn futuristik, ndërsa tërheqës për çdo lloj klienti. Dizajn i veçantë modern nga studio e famshme e dizajnit me bazë në LOS ANGELES CALIFORNIA.

   Kjo pajisje inovative fitnesi i kalon të gjithë konkurrentët, sepse mblodhi të gjitha arritjet e shkencës dhe teknologjisë në industrinë e fitnesit në një makinë të vetme. Elementët lëvizës shtesë brenda makinës e dallojnë estetikën dhe formën e saj nga të gjitha pajisjet e tjera të disponueshme në treg.

   n Masazhi bamirës me vakum në rutine kundër gravitetit BodyShape dhe ngrohja me rreze infra të kuqe janë kombinuar për të intensifikuar përpjekjet maksimale fizike dhe rezultatet e arritura. Ky kombinim unik masazh me vakum + ngrohje me rreze infra të kuqe krijon të paarritshme deri tani mundësinë e reduktimit të celulitit, humbjes së kilogramëve të tepërt dhe përmirësimit të pamjes së përgjithshme. Trajnimi në rutine në formë trupi siguron pamje të përmirësuar të trupit dhe lëkurës, relaksim dhe energji, gjë që përmirëson gjendjen tonë fizike dhe mendore. Kjo metodë krejtësisht e re e luftimit të celulitit dhe indit yndyror të tepërt me përdorimin e pajisjeve inovative të fitnesit është aktualisht më efektive dhe garanton sukses të plotë, me kusht që të kryhet një numër i përshtatshëm trajtimesh. Rekomandohet t'i nënshtrohen 12 deri në 20 trajtime në një kurs. Efektet pas 20 trajtimeve janë të dukshme për disa muaj dhe humbasim indin dhjamor të tepërt në zonat e kofshëve, barkut dhe vitheve dhe gëzojmë një figurë më të hollë, muskuj më të fortë dhe lëkurë të fortë dhe më elastike.

   Treadmill BodyShape

   Përparësitë kryesore të pajisjeve termike me vakum infra të kuqe

   eliminimi i celulitit ('lëvozhgë portokalli')

   merrni formën e trupit

   humbja e kalorive të tepërta

   rrjedhje më e mirë e gjakut (lëkurë më elastike dhe më e fortë)

   përmirësimi i qarkullimit dhe sistemit limfatik

   gjendje më të mirë fizike

   eliminimi i sindromës së 'këmbëve të ftohta'

   djegia e shpejtë e indeve yndyrore

   gjendje më të mirë fizike dhe mendore

   reduktimin e mbipeshes

   çlirimi i "hormoneve të lumturisë" gjatë trajtimit

   Treadmill BodyShape

   Na kontaktoni