Kategoria: FORMUES ROLL

   RollStar Rollshaper

   Masazhuesi lympahic RollStar është një dhuratë nga perëndia për ata që ëndërrojnë të humbin peshën e tepërt pa përpjekje - pa shkuar në palestër, kufizime dietike. Këta simulatorë të mrekullueshëm, siç sigurojnë prodhuesit, ndihmojnë për të arritur rezultate të dukshme në vetëm 7 ditë. Në të njëjtën kohë, ju duhet t'i kushtoni vetëm një orë në ditë orëve. Këto pajisje ju lejojnë vërtet të arrini një figurë të bukur pa stërvitje rraskapitëse

    

   Masazh limfatik RollStar

   Pastroni trupin dhe bëni detoksifikimin limfatik duke përdorur masazhuesin me rrotulla limfatike RollStar
   Sistemi limfatik i trupit është pjesë e sistemit imunitar. Lifa transporton lëndë ushqyese dhe oksigjen në qeliza, duke mbledhur toksina gjatë rrugës dhe më pas i largon toksinat përmes nyjeve limfatike. Celuliti shfaqet për shkak të qarkullimit të keq lifatik dhe të gjakut në zona të veçanta të trupit. RollShape stimulon sistemin lifatik, shkatërron mekanikisht kombinimin midis qelizave yndyrore në indin dhjamor, dërgon gjak dhe oksigjen në zona të tilla, transferon qelizat dhjamore në energji si dhe rrit rrjedhjen limfatike për largimin e toksinave nga trupi.

   Masazh limfatik për reduktimin e celulitit

   RollStar është rollshaper masazhi limfatik. Masazhi me rrotull i kryer në rollshaper tonë stimulon prodhimin e lëngjeve limfatike dhe zgjerimin e enëve limfatike. Masazhi limfatik me rul limfatik drenazhues RollStar shkatërron mekanikisht kombinimin midis qelizave dhjamore. Ngrohja me rreze infra të kuqe rrit gjakun dhe qarkullimin limfatik në zonat e synuara të trupit ndihmon për të sjellë gjakun me oksigjen atje. Gjaku me oksigjen transferon lehtësisht në energji këto qeliza yndyrore. Prandaj rulët e masazhit limfatik janë pajisjet më efektive për reduktimin e celulitit. Si dhe rula që bëjnë masazh muskujsh, i cili përdoret në rehabilitimin dhe rikuperimin sportiv për terapistë masazh. Masazhi i drenazhit limfatik është metoda më efektive për të hequr qafe zonat problematike të trupit dhe për të marrë përfitime të shpejta për reduktimin e celulitit.

   Rul limfatik
   Rrotullues limfatik

   Drenazhi limfatik është i gjerë, kryesisht në transportin nëpërmjet sistemit limfatik dhe largimin e lëngjeve të ndenjura të vendosura në trup. Ushtrimet e drenazhit limfatik në rollshaper stimulojnë qarkullimin e gjakut dhe limfatik, reduktimin e indeve dhjamore dhe shtrëngimin e lëkurës. Rrit rrjedhën limfatike, duke nxitur largimin më të shpejtë të lëngjeve të tepërta intersticiale dhe toksinave nga trupi. Redukton ënjtjen dhe mbajtjen e ujit. Ndihmon në reduktimin e celulitit duke reduktuar sasinë e lëngjeve që shtyp mbi fibrat e çelura të kryqëzuara nën lëkurën tuaj. Përmirësoni relaksimin e trupit dhe muskujve dhe ndjenjën e mirëqenies. Energjizon trupin dhe rikuperon muskujt.

   Përfitimet e masazhit limfatik me rrotulla

   Përfitimet e masazhit limfatik:

   • Humbni ato kilogramë të tepërt
   • Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe limfatik në zonat problematike të trupit
   • Zvogëloni volumin e pjesëve të trupit
   • Eliminoni depozitat e lokalizuara të yndyrës.
   • Përmirësoni gjendjen e lëkurës
   • Shtrëngimi i lëkurës dhe përmirësimi i elasticitetit të lëkurës.
   • Reduktimi i celulitit
   • Përmirësoni tonin e muskujve.
   • Detoksifikimi 
   • Shmangni liposuksionin, suplementet dietike të dyshimta për humbje peshe dhe dietat strikte.

   Si funksionon RollStar

   Efektet e formësuesit të rrotullës së masazhuesit limfatik

   Minus 10 inç në bel në vetëm një muaj! Sipas zhvilluesve, masazhi me rrotull limfatik RollStar mund të përdoret për të hequr qafe çdo zonë problematike të trupit si ijet, barku, vithet, shpatullat, etj. RollStar nuk ka efekte anësore. Efekti arrihet nëpërmjet një masazhi të fuqishëm drenazhues limfatik dhe ngrohjes së njëkohshme të lëkurës me rreze infra të kuqe. Në të vërtetë, kur merrni parasysh punën e simulatorëve, mund të siguroheni që ato të japin rezultate të shkëlqyera edhe për më dembelët. Masazhi i drenazhit limfatik është shumë herë më efektiv se zakonisht. Në vetëm një seancë në masazhuesin RollStar mund të digjni deri në 450 kalori ose të humbni të paktën 5-10 kg (10-20 LB) në muaj pa ndonjë ushtrim të vështirë fitnesi ose ngarkesë kardio.

   Rul limfatik

   Menuja e re e përditësuar

   Ekran i realitetit virtual

   Wi-Fi

   Netflix

   Spotify

   Video udhëzues

   Facebook

   Kontrolli i aplikimit VACUACTIVUS

   Menuja e rulit të masazhit limfatik

   Menuja më e re

   Gjenerata e re e rulit masazhues limfatik RollStar ka veçori të menusë si:

   Formuesi i rrotullës
   Roll masazhi limfatik
   • Ekran i lëvizshëm wi-fi 10,1″
   • Lidhja Bluetooth përmes makinës dhe ekranit. Ju mund ta përdorni rollshaper nga distanca
   • menyja e realitetit virtual me udhëzime ushtrimesh
   • Kanalet televizive, Netflix, Facebook dhe Instagram janë të disponueshme për t'u rishikuar gjatë trajtimeve me masazhues limfatik në RollStar
   • 3 program automatik dhe 1 manual
   • rregullimi i rrotullimit të shpejtësisë
   • numërues i kalorive
   • Dritat infra të kuqe ndizen/fiken
   • llambat e kolagjenit dhe terapisë me ngjyra ndizen/fiken
   • Terapia e ozonit (opsionale)
   • përmbledhja e ushtrimeve
   • video instalimi si ushtrim në rollshaper drenazhimi limfatik
   • ndryshimi i rrotullimit
   Produkte të ngjashme
   Na kontaktoni