Facebook Twitter Google+ Youtube Amazon E-bay
0 item(s) - $0.00
PERFECT BODY LABT: +1 310 467-9723
callback

Вакумні тренажери

Інформація про інноваційність фітнес обладнання та спортивних товарів VACUACTIVUS. 

Найсучасніші вакумні тренажери та акватичні обладання.
 

Мета полягає в тому, щоб охарактеризувати фітнес устаткування з погляду на його іноваційністі в  фітнес технології та процесах, організаційності і продуктивності по відношенню до світових і національним  фітнес і спорт тенденцій.

Оцінка технологічності інновацій, які застосовані в фітнес обладанні.
В даний час багато компаній розширюють послуги спа і велнесб особливо для жінок. Майбутнє придбання інноваційного фітнес обладнання для масажу, схуднення і корекції фігури повністю виправдане тенденціями розвитку СПА і фітнес галузі та майбутніми потребами клієнтів, і навіть необхідно для підвищення конкурентоспроможності існуючих і майбутніх компаній на місцевому фітнес ринку.

Всі тенденції у фітнес-індустрії та SPA & WELLNESS беруть свій початок з людських потреб і бажань. Одним з них є швидкозростаюче усвідомлення важливості профілактики та догляду за здоров’ям. Найважливіше питання тут вибір методів розвитку ідей зміцнення здоров'я. Все частіше інвестори стверджують, що тільки думка про створення об'єкта Фітнес, SPA & WELLNESS (спа і велнес) в поєднанні з професійними та інноваційні пристроями, а також сучасною системою обслуговування клієнтів забезпечує основу для досягенння того, щоб фітнес-зал, SPA & WELLNESS розглядається як реальна бізнес-ідея у довгостроковій перспективі бізнес діяльності. Фірма VACUACTIVUS (Вакуактівус) є провідним виробником на світовому ринку обладнання для фітнесу, спа-центрів, центрів схуднення та фігури, спорт залів,   салонів краси та аква центрів. Фірма завжди приймає участь в промислових міжнародних ярмарках, щоб продемонструвати свою продукцію та новинки.

В даний час для інноваційної компанії стає загальною необхідності постійно розвиватися,  тому ми маємо багато нових ідей для вашого бізнесу, а також продовжуємо удосконалювати свої фітнес та спа пристрою. Наша фірма через сітку авторизованих дистриб’юторів співпрацює з кожним клієнтом індивідуально, допомагаючи в розташуванні приміщень, надаючи професійні технічні консультації та підготовлює рекламні проекти. Компанія Вакуактівус є дуже гнучкою та комунікабельною, так щоб кожен клієнт зміг розраховувати на професійний підхід при підборі асортименту обладнаня для спа і фітнес центрів. Ми проводимо сервісне обслуговування по цілому світу, тому клієнт зможе розраховувати на швидке вирішення проблем.

Компанія VACUACTIVUS займається виробництвом устаткування для усунення целюліту з застосуванням масажу в  вакумних тренажерах з застосуванням інфрачервоних промінів. Також ми виробляємо обладнання для спа і фітнес / велнес центрів і обладнання для вібро-тренінгу. Розробка дизайну та інновацій проводиться компанією Perfect Body Lab Лос Аджелес Каліфорнія, яка є одною з найвідоміших фірм по розробці дизайну для Голлівудських зірок шоу бізнесу. Виробничі потужності компаній зосередженні в Західній Европі, тому наша фітнес та спа продкція відрізняється високою якістю та краща за інших конкурентів.

Ці продукти є інноваційними через інноваційні принципи їх роботи.


Vaccuum Equipment

ВАКУУМНІ ТРЕНАЖЕРИ

 

Вакуумні тренажери основані на системі вакуумного лімфатичного масажу. Принцип роботи його полягає в завантаження більшої кількості крові в нижній частині тіла,  в результаті чого в чотири рази швидше спалюється жирові відкладення людини в порівнянні з традиційними аеробними тренування. В  вакуумних тренажерах для схуднення Вакуактивус нижні найбільш проблемні частини тіла поміщаються в капсулу і піддаються дії змінного вакууму і атмосферного тиску. Застосування вакуумних технологій під час активних фізичних вправ спалює в рази більше калорій та прискорює втрату ваги, покращує кровообіг і забезпечує інтенсивне спалювання жиру у «проблемних місцях" (живіт, сідниці, стегна), а також ефективно усуває целюліт. Це призводить до корекції фігури (врівноваженню об’ємів верхньої та нижньої частин тіла) і значному покращенню фізичного стану. Поліпшення циркуляції крові в нашому організмі усуває відчуття холоду в кінцівках. Кінцевим результатом є те, що поліпшується зовнішній вигляд шкіри, яка стає більш пружною, еластичною, без целюліту і гладкою та бархатистою на дотик. Абсолютно новий метод боротьби з проблемами целюліту та зайвим ожирінням тіла за допомогою Body Space в даний час є найбільш ефективним і забезпечить повний успіх за умови підбору оптимальної кількості занять. Рекомендується від 12 до 20 процедур в одній серії (одне заняття становить коло 30 хвилин).

 

Схема помітних ефектів після фізичних вправ на вакуумних тренажерах VACUACTIVUS

Тривалість заняття на вакуумному тренажері Вакуактівус - 30 хвилин, розділяється на три етапи:

I етап - перші 5 хвилин - адаптувати організм до нових умов навколишнього середовища, встановлення вакууму не великої потужності.

II етап - близько 20 - 25 хвилин – заняття в темпі активної ходьби або їзди на велосипеді з застосуванням повної активності впливу вакууму.

III етап - останні 5 хвилин - повернення до нормального стану навантаження за рахунок зниження вакууму у вихідне положення.

 

Vaccuum Equipment

 

 

Заняття на вакуумному тренажері - це поєднання заняття на велосипеді чи біговій доріжці або орбітреку з застосуванням вакуумної терапії, яка призводить до збільшення спалювання жирових відкладень, в ході якої частота серцевих скорочень перебуває під контролем. Всі характеристики заняття розраховуються після врахування індивідуальних характеристик (вік, вага, фізична активність). Метод спалювання жиру за допомогою цього тренажера має дві основні переваги порівняно з фізичними вправами на простих тренажерах:

• молекули жиру усуваються  з областей тіла, які постраждали від целюліту - стегна, сідниці, живіт, а значить, що в ті частини тіла збільшується приплив крові

• У рамках індивідуальної адаптації до потреб кожного клієнта отримати максимальне спалювання жиру з оптимальним зусиллям.

Тренування на вакуумному тренажері Вакуактив сприяє у більш швидкий спосіб зменшенню зайвої ваги, м'язи використовують під час тренувань вільні жирних кислот, які надходять в м'язові клітини за допомогою артеріальної крові. Добре постачання кров'ю шарів шкіри в змозі віддати більше частин жиру ніж при меншому кровопостачання.

Забирання жиру у процесі спалювання його у м'язах не залежить від того, що м'язи працюють, але залежить від ділянок шкіри та підшкірної клітковини, що краще забезпечується кров'ю в той час. Жодна інша форма терапії не призводить до фактичної спалювання жиру. Більшість антицелюлітного лікування побудована на термічному або механічному зневоднення підшкірно-жирової клітковини. Вміст жиру залишається в цьому разі не змінним. Крім з вакуумної терапії відбувається тренінг на велосипеді, біговій доріжці або орбітреку, який зможе здійснювати навіть людина, яка уникає постійної важкої фізичної активності.

Параметри пристрою з комп'ютерним управлінням допомагають підібрати індивідуальні заняття для кожного клієнта (розрахунок оптимального навантаження, використання тренажеру велосипед, застосування нахилу і швидкості на біговій доріжці при дії вакууму).

Сьогодні клієнти очікують вибору типу вправ та індивідуальні форми занять відповідно до своїх індивідуальних потреб, тому що це важливо мати можливість пропонувати своїм клієнтам різноманітні види фізичних вправ, такі як ходьба або біговій доріжці вправи на орбітреку або на велосипеді.
Тому в своїй пропозиції ми маємо широкій перелік вакуумних тренажерів, акватичних тренажерів та масажного обладанння:

AquaBike аквабайк для занять на ровері під водою

WaterBike аквабайкінг з застосуванням занять з водним опором

HydroBike аквабайк для циклічних тренувань з гідромасажем в індивідуальній капсулі

BodyShape бігова доріжка з вакумним анти-целлюлітним масажем

InfraShape лежачий ровер (велисопед) з функціями схуднення та вакумного масажу

RollShape лімфатичний фітнес масажер

Вакумні тренажери

Це останнє покоління спеціалізованих фітнес тренажерів, які поєднують переваги фізичних вправ і технології вакуумного масажу, яка використовується для усунення целюліту, зайвих жирових відкладень, моделювання фігури і поліпшення фізичного стану. Вартість експлуатації фітнес устаткування незначна. Для прикладу тренажер Боді Шейп бігова доріжка потребляє максимально 1,8 кВт. Наше обладнання не вимагає установки трифазного струму, просто використовує нормальне енергопостачання 220V.

 

Вакуумні тренажери з функцією InfraRed та використанням інфрачервоних променів

 

Тренажери  Вакуактів використовують в своїй діяльності революційні найновіші досягнення фітнес та спа технології - багаторазово інфрачервоне випромінювання, яке посилювати дію фізичних вправ, що дозволяє досягти бажаних результатів за менший час.

В тренажерах InfraRed використовується інфрачервоне випромінювання для боротьби з ожирінням, тому що дозволяє за допомогою швидкого нагріву тканин і м'язів пришвидшувати метаболізм та обмін речовин, цей метод істотно прискорює спалювання жиру, сприяє зменшенню целюліту і покращує зовнішній вигляд шкіри. Цей метод використовує ті процеси, які відбувається при температурі 35-45 градусів за Цельсієм, а це - здоровий ефект потіння, що використовується для видалення з організму шкідливих речовин і токсинів.
Чому вакуумні тренажери з інфрачервоними пристроями дозволяють досягти таких вражаючих результатів?Це стало можливим завдяки лампам 4 х 750 Вт, які завдяки активним промінням проникають у підшкірні тканини і жирової тканини від 4 до 5 мм, як показано на малюнку додається нижче.

 вакуумний тренажер
 

Ефективність інфрачервоних випромінювань в цих тренажерах підтверджено тим, що потужність ламп використовується на 100% і оптимально розрахована  відстань 50-60 см дозволяє покращити результати
Дослідники у сфері геліотерапії показали наступні зміни, пов'язані з впливом інфрачервоних променів, що використовуються в вакуумних тренажерах:

• в два рази швидше спалювання жиру, тобто  прискорення кровообігу в шкірі і підшкірній клітковині в результаті чого в два рази прискорюються обмінні процеси. Ефектом цього є швидка втрата зайвої ваги і зникнення проявів целюліту.

• виведення токсинів з організму, тобто детоксикації і виведення токсинів під час інтенсивного потовиділення.

• прискорює обмін речовин – прискорення спалювання  калорії, тобто тренування на  вакуумному тренажері Вакуактів – це відмінний спосіб скинути зайві кілограми і прискорити обмін речовин. Підвищення температури тіла на 1 градус викликає прискорення обміну речовин на 30%. Відтепер досягнути стрункої фігури можливо без обтяжливих дієт і інтенсивних фізичних вправ.

• поліпшення роботи серцево-судинної системи - збільшення частоти серцевих скорочень до значень, які досягаються в організмі людини при інтенсивних  фізичних навантаженнях.

• знеболювання, тобто системно допомагає в лікуванні травм і хронічних неврологічних розладів та при хворобах ревматоїдного походження.

• Затримка процеси старіння шкіри - з ефективними діями в уповільненні процесу старіння шкіри. Завдяки інфрачервоні променям приходить  стимулювання виробництво колагену в шкірі.

• Збільшення еластичності елементів м'яких сполук шкіри, тобто кожне заняття на вакуумному тренажері сприяє тривалому розтягненню зв'язок, суглобових капсул, сухожиль, в середньому близько 0,5 - 0,9%.

• Це створює великі можливості для використання інфрачервоних променів для прогрівання навколо суглобових тканин для збільшення обсягу рухів в суглобах. Вакуумні тренажери Вакуактів можуть бути використані як у спорті та фізичної реабілітації, яка гарантує, що тканини належним чином підготовлені до занять, і в результаті ефекти є постійними.

• очистка шкіри - глибоко очищає пори шкіри, видаляє плями, прищі.

• Підготовка до сеансу засмаги - інфрачервоні промені збільшення циркуляції крові, що підвищує виділення меланіну, що збільшує ефективність загару.

Вакуумні тренажери на 100% безпечні та на науково перевірених методах допомагають:

• Усуненню целюліту

• схудненню і корекції фігури

• покращенню кровопостачання (шкіра стає більш пружною і красивою)

• покращенню фізичного стану

• поліпшенню кровообігу та функціонуванню лімфатичної системи

• Усуненню відчуття «холодних кінцівок"

Наша фірма пропонує широкій асортимент вакуумних тренажерів, акватичного обладання, масажних пристроів. Це останнє покоління спеціалізованих фітнес пристроїв поєднує переваги фізичної активності та дію інфрачервоних променів, які використовується для усунення целюліту, зайвих жирових відкладень, моделювання фігури і поліпшення фізичного стану. 

В вакуумних тренажерах Вакуактивус метод вакууму та інфрачервоного випромінювання застосовується для посиленням максимальних фізичних зусиль і досягнення більш швидких і кращих результатів. Це унікальне поєднання створює досі недоступні можливості зменшити целюліт, позбавитися зайвої ваги і отримати загальне поліпшення зовнішнього вигляду. В новітньому тренажері з серії «2в1» застосовані ідеї, що комбіновані фізичні вправи на високоякісних бігових доріжках або велосипедах поєднані разом з дією інфрачервоних променів  та дії вакууму в герметичній капсулі. Клієнт можете вибрати один з багатьох тренажерів, в яких застосовуються і інфрачервоні проміні і вакуум, завдяки цьому поєднанню в вакуумному тренажері максимально реалізоване унікальне поєднання, яке створює досі недоступні можливості зменшити целюліт, швидко втратити зайву вагу і досягнути загального поліпшення зовнішнього вигляду. Запатентована формула поєднання високоякісних бігової доріжки, орбітрека або велосипеда разом з роботою вакууму та інфрачервоного випромінювання в сучасному кардіо тренажері, який використовується для інтенсивних аеробних тренувань в герметичній капсулі. Можливість об'єднання інфрачервоної та вакуумної технології в той же час, здатність робити вибір між інфра чи вакуумом, застосовані в наших вакуумних тренажерах з ефектом  пульсації вакууму, який виконує функцію лімфо дренажного спорожнення активних клітин целюліту.
Останні технологічні розробки дозволяють використовувати широкий діапазон параметрів фізичних тренування під час вправ. Цей інноваційний спортивний інвентар надзвичайно простий у використанні, а чіткі і прозорі структури панелі управління забезпечує зручну роботу комп'ютера, а монітор повідомляє про наступні етапи вправ.

Запатентоване поєднання високоякісної бігової доріжки, орбітрека, велосипеда разом з роботою вакууму та інфрачервоного випромінювання в сучасному кардіо тренажері, в якому  з відповідною інтенсивністю аеробні тренування передбачено в герметичній капсулі.
БодіШейп - це бігова доріжка, яка найбільш інноваційною моделлю в новітньої серії, приваблює можливістю підключення до комп'ютера (USB), інтеграція з програмою World Tour версії 1.0 для імітації уявності реального тренінгу на вулиці і пам'яті на 2 користувачів, мульти-дисплєм 3D-Matrix-Black LED, 10 довільними програмами занять та 8 програмами навантаження.

Вакуактів орбітрек є новою інноваційною моделей крос-тренажерів. Цей тренажер має дисплей, на якому можна регулювати кут нахилу, педалі та обирати  комп'ютерної програми занять, що робить щоденні тренування приємним і простим з використанням цього тренажера.
Вакуумний тренажер Вакуактів бігова доріжка – в ній важливим параметром є розмір бігового полотна (530 X 1600 мм), що є довшим і ширшим, ніж у інших вакуумних тренажерів та бігових доріжок, що забезпечує велику свободу пересування, таку як клієнт можемо собі дозволити. Потужний двигуна 5,8 к.с. забезпечує досягнення більш високих швидкостей і велику піднімальну потужність, що дозволяє змінювати кут бігового полотна, щоб була можливість імітувати ходьбу або біг в гору. Також можна вибрати 10 програм занять і 8 програм навантажень.

Це останнє покоління вакуумних тренажерів, що поєднує переваги спеціалізованих фізичних навантажень та дії інфрачервоних променів разом з застосуванням вакууму, яке використовується для усунення целюліту, лишніх жирових відкладень, моделювання фігури і поліпшення фізичного стану. 

Інноваційні технологічні рішення, які використовуються в вакуумних тренажерах Вакуактив включають в себе:

• по-перше застосовуються енергозберігаючі двигуни класу EFF1 (в ЄС виробили їх всього ~ 7%), які дозволяють заощадити до 20% електроенергії. В даний час тільки 0,5% двигунів у Європі відповідає критеріям з найвищим коефіцієнтом корисної дії. Тому згідно нової директиви Європейської комісії (ENP-Лот-11), яка вступила в силу з 2011 року, використання цього класу енергоефективних без щіткових двигунів в обладнанні повинно бути застосовано як інновація, що заощаджує використання електроенергії. Таким чином наші вироби є більш конкурентоспроможними на ринку. Основними особливостями цих двигунів є значна висока ефективність і, отже, набагато нижчі витрати на енергію при річному обслуговування і більше можливостей для перевантаження системи при різних положеннях тіла і його маси.

• Удосконалена система амортизації Single - Vibration Control використовується в вакуумних тренажерах Вакуактив згладжує нерівності на поверхні, які часто виникають під час традиційних тренувань на біговій доріжці. Використання сучасної системи в побудові бігової доріжки дозволяє контролювати рівень вібрації ніг, яка утворюються під час тренування. Ця система оснащена високоякісною біговою стрічкою швидкісного руху (застосована у виробництві гума з специфічними властивостями), що істотно контролює та поглинає вібрацію під час інтенсивного бігу. За допомогою цих систем також знижується тиск, якому підлягають суглоби людини при бігу, практично імітуючи природню людську фізичну активність. Це ідеальний спосіб поліпшити фізичний стан.

• найпередовіші антистатичні системи використовуються для усунення статичної електрики, яке створює перешкоди, особливо в більшій мірі у зимовий період.

• Газовий амортизатор підключений до нижньої частини пристрою, щоб мінімізувати навантаження для більш стабільної роботи при регулюванні рівня нахилу.

• Передній захист – це передня кришка і задня кришка, яка застосовується для  вентилювання двигуна.  

Інформація

 

Перевагами вакуумних тренажерів Вакуактив є:

 

• Ефективність вправ, щоб забезпечити бажані результати - це оптимальний для клієнтів великий набір програм, який надає можливість ефективно тренуватися як початківцям так і професіоналам. Автоматичні вимірювання тиску, вакуумного контролю та регулювання кута підйому та швидкості бігової доріжки дозволяє оптимально коректувати програми тренування.

• Надійність гарантована використанням в пристроях  кращих комерційно доступних компонентів, електронних систем, матеріалів з яких виготовлено устаткування і аксесуари.
В обладнанні використані найкращі складники, які рідко виходять з строю, тому власники цих вакуумних та фінтес тренажерів не будуть втрачати клієнтів, у випадку аварії чи у очікуванні обслуговування.

• Безперервність бізнесу - 24-місячна гарантія на пристрій, який свідчить про надійність роботи обладнання та забезпечує безперебійну роботу обладнання та належного функціонування бізнесу.

• Сучасний дизайн - який буде залучати і задовольняти потреби всіх клієнтів.

• Обладнання для SPA & WELLNESS

 

Обладнання Slim&Beauty і Spa&Wellness - це професійне та ефективне обладнання для омолодження, яке відноситься до пасивних методів збереження здоров'я, боротьби з ожирінням. Воно служить доглядом за допомогою належно вибраних процедур, як правило, побудованих на основі водної терапії та масажу. Це всілякі косметичні капсули, які використовують світла  та кольоротерапія, вібраційний масаж, аромотерапію, дію парової сауни разом з інфрачервоними променями. А також різноманітні сучасні багатофункціональні пристрої для професійних процедур, побудовані на вакуумній терапії масажу та дії ультразвуку.

Доступні функції спа капсул:

• Теплова енергія - парова сауна,

• Інфраред- капсула із застосуванням інфрачервоних  променів (Slim & Beauty та капсули Activ SPA IR)

• світлолікування - кольоротерапія,

• Аромотерапія

• вібраційний масаж,

• Музична терапія,

• Водні Капсули, аквабайкі, велисопеди для підводного тренінгу, ватербайкі

• Колл Бриз - Система охолодження за допомогою прохолодного бризу.

Наше спа обладнання - це інноваційні пристрії, який працює за принципом резонансу, які виробляються вібрації, які в поєднанні з вашою улюбленою музикою та інфрачервоним світлом, створюють прекрасний відпочинок для душі і тіла. Пристрій Slim&Beauty створює унікальну насолоду почуттів, де ви можете почувати в спокійній, комфортний та безпечний обстановці. Завдяки інфрачервоним променям, які направлені в глибокі поверхні шкіри разом з функціями, такими як кольоротерапія та дія електричних імпульсів, пристрій прискорює спалювання жиру, видаляє зморшки. За допомогою  приємний  делікатних та глибокий електричних імпульсів стимулюються поверхня тканин та проникає глибоко в шкіру. Під час процедури пришвидшується обмін речовин і кровообіг, скорочується кількість підшкірного жиру, підвищує пружність і еластичність. Поточно також стимулюються м'язи шляхом ритмічного скорочення подібно тим, які відбуваються під час фізичних вправ. Лежачи в спеціальному тунелі,  шкіра розігрівається інфрачервоним випромінювання, за допомогою якого організм отримує належну термічну дію необхідну для розщеплення молекул жиру, усунення целюліту та прискорення обміну речовин. Інфрачервона енергія, що використовуються під час операції в Slim&Beauty розширює судини, відкриваючи пори шкіри і прискорюючи циркуляцію крові, що збільшує поглинання активних інгредієнтів, що містяться в масках та кремах, нанесених в ході процедур. Завдяки активних речовинам, що містяться в препаратах, досягається глибоке проникнення в шари шкіри та жирові відкладення, які при звичайній процедури залишаються недоторканими. Дія інфрачервоного випромінювання стимулює вироблення колагену, який є основним компонентом, що відповідає за красоту та еластичність шкіри.
Slim&Beauty – це портативний та компактний пристрій, який використовує запатентовану технологію інфрачервоного випромінювання. Тепер сила впливу інфрачервоних хвиль може бути використана практично з будь-косметичної процедурах wellness&spa. Прекрасно пасує для усіх доступних на ринку косметичних крісел, масажних ліжок та інших. Відстань інфрачервоного випромінювання може бути автоматично скоректована відповідно до висоти ліжка або масажного крісла, що допоможе заощадити місце в салоні. Висока якість кераміки, з якої виробляються в пристрої інфрачервоні лампи  в обладнанні Slim&Beauty  були розроблені вченими з метою забезпечення максимальної адресності інфрачервоного випромінювання для нашого тіла.

Обладнання 2в1 - ліпосакція Slim&Beauty - один з найбільш затребуваних і найбільш визнаних способів боротьби з целюлітом та формування ідеального тіла. Єдиний природний  неінвазивний і ефективний метод місцевого впливу на жири, які стійкі до дієт і вправ. Це обладнання є одним з найбезпечніших та є вигідними інвестиціями для косметичних кабінетів, естетичної медицини, спа-центрів та інші об'єктів.
Функції пристрою:

• Ультразвукова ліпосакція та кавітація - це фізичне явище, яке виникає у процесі дії ультразвукових хвиль високої частоти на тіло. Коливання низької частоти ультразвуку стимулює клітинний метаболізм, викликаючи дроблення жирових накоплень, прискорюють циркуляцію крові, таким чином видаляючи відходи змін матерії та активує обмін та виведення речовин. Більше того, ультразвук діють синергічно: жирові клітини руйнуються і робляться легшими для виведення з організму, зменшується набряк і поліпшується лімфатична і венозна циркуляція. Жирові клітини за допомогою ефекту кавітації піддаються компресії і декомпресії. У фазі декомпресії в клітинах вивільняється величезна кількість енергії. Ефект бульбашок, якій діє натисканням на мембрани жирових клітин, викликає їх пошкодження і виведення жирів, накопичений в них. У результаті відбувається постійне скорочення жирових клітин і, таким чином, усунення зайвих жирових відкладень. Випущені в такий спосіб тригліцериди, жири та їх похідні перевозяться через лімфатичну та судинну систему в печінку, де вони розщепляються так само, як жири з їжі. За допомогою Ліпосакції Slim & Beauty 2в1 ви можете безболісно і ефективно позбутися недоліків в області живота, стегон, внутрішній і зовнішній сторін стегон або рук, на яких зазвичай виникає целюліт і відкладається надлишковий жир. Процедури виконується за допомогою цього обладнання є абсолютно безболісними, неінвазивними та ефективно допомагають, щоб схуднути, спалити зайвий жир тіла, покращують форму фігури і зменшують окружності тіла. Ефекти видно вже після першої сесії, і регулярне використання забезпечує тривалий ефект, який протягом тривалого часу буде зберігатися після процедур.

• Ендермологія - це масаж тканин, що за допомогою спеціальної головки, яка  оснащеної двома незалежно приводами валиків, які можуть наближаються один до одного, обертаються зі змінною швидкістю в тому ж або протилежних напрямках з вакуумним підсилювачем. Це дозволяє вплинути на декілька типів шкірних складок різної глибини і товщини, так що швидко досягається очікуваний результат від процедури. Робота цих головок викликає явище механічної стансдікціі. Обладнання Ліпосакція Slim  & Beauty 2в1 дає відмінні результати впливу на жирові відкладення, які є стійкими до дієт і фізичних вправ. Механічне роздратування жирової тканини призводить до урухомлення жирових тканин, які є метаболічні неактивні, активовується метаболізм жирів і стимулюють виведення їх через системи організму. Щільні і тверді тканини, в яких в більшості зосереджуються жирові клітини, розм'якшується,  дозволяючи вивільнити і видалити жири, які стійкі до дієти та фізичних вправ. Крім того, фібробласти стимулюють вироблення колагену і еластину, що зміцнює, підтягує і тонізує шкіру, в той час моделюється фігура.

Таємниця ефективності:

• безопераційним методом вакуумної терапії стимулюється тканини шкіри і стимулюється мікроциркуляцію,

• Лімфодренаж видаляє накопичені рідини в проблемних областях, зменшується жировий шар,

• стимулюється система кровообігу,

• допомагає видалити токсини і зайвий жир

• моделюється форма тіла і зменшує його обсяг за рахунок прискорення розщепленню жиру в найглибших відкладеннях.

 

Ефект лікування ендермологічної та вакуумної терапії на організм: 

• Видиме зменшення целюліту 

• Скорочення нерівності в шкірі - результати лікування в дренажах лімфатичної системи, яка усуває накопичених рідин в районах, постраждалих від целюліту,

• Моделювання і струнка фігура - значне скорочення об’ємів (при використанні дієти результати можуть бути навіть кращі),

• Підвищення м’язової напруги

• Покращення кровообігу.

Відмінні результати також у разі:

• місцеве накопичення жиру,

• корекція фігури,

• порушення периферичного кровообігу,

• розтяжок і колоїдних рубців,

• після операції,

• розслаблення м'язів.

 

Застосування в медицині:

• Flebologia: поліпшується ситуація з синдромом венозної недостатності (почуття важкості в кінцівках),

• Limfologia: зменшує лімфатичні застої шляхом активізації циркуляції лімфи і поглинання білків,

• зменшується набряк після операції, запобігаючи утворенню розширенню площі шрамів на шкірі,

•  забезпечує гнучкість і еластичність тканин, що дозволяє більш широкий діапазон руху (розтягування),

• Ревматизм: забезпечує розслаблення м'язів і суглобів, що дозволяє пацієнтам відновити рухливість. Це допомагає в боротьбі з болем.

• травматологія: допомагає у відновленні та реабілітації в посттравматичних станах.

 

Сучасне оздоровче обладнання Wellness&Spa  фірми Вакуактив допомагає забезпечити хороше здоров'я і фізичний і психічний стан, тому це обладнання, є невід'ємною частиною багатьох готелів і оздоровчих центрів. Враховуючи високі вимоги наших клієнтів, ми є єдиним виробником, що пропонує відмінне якосте обладнання, що дозволяє під впливом релаксації тіла заспокоїти нерви після важкого трудового дня. Інновації, які відрізняють продукцію Slim&Beauty, роблять це обладнання унікальним, тому що пропонується широкий асортимент пакетів і процедур, які можна виконувати на пристроях, і це не тільки відповідає високим очікуванням клієнтів, але й встановлює нові стандарти в індустрії краси, SPA & Wellness.

Колагенова лампа вважається знаменною переломної подією в області косметичних технологій і професійного устаткування, що використовується в самих престижних салонах краси, перукарнях та салонах засмаги. Пристрій Колаген актів в результаті багаторічних досліджень на 100% є безпечним і безопераційним способом омолодження шкіри.

Ефекти лікування з Колаген Актів:

• Видимий ефект омолодження шкіри

• Скорочення зморшок, зокрема, в області очей, рота і шиї

• ефект ліфтингу - шкіра стає твердішою і гладкої, отримує прекрасний вигляд

• регенерації волокон колагену і еластину

• Ефективне гальмування процесів старіння

• освітлення пігментних плям

• Скорочення рубців, розтяжок, целюліту

• Шкіра стає більш стійкою, що спонукає більш швидкому загоєнню ран

• Полегшення симптомів

• Стимулювання обміну речовин в шкірі

• Здорова шкіра

• 100% безпечно, без побічних ефектів

 

Як це працює:

Ніжні хвилі червоного світла, випромінюваного спеціальними лампами, які використані в пристроях  Колаген актів, характеризується ідеальним оптичним спектром і стимулюють вироблення колагену, еластину і біологічних ферментів. Ця стимуляція фітобіологічними заходами, що відбуваються в більш глибоких шарах шкіри, стимулює обмін речовин в епідермісі і призводить до видимих ​​згладжувань поверхні шкіри. Сеанс з застосуванням устаткування Колаген актив стимулює вироблення колагену, таким чином, це може уповільнити процес старіння, зменшити зморшки, підсилення шкіри і організму через розщеплення та детоксикацію клітин, активування їх здатність до регенерації.
Шкіра стає більш пружною, більш пружною, зморшки зменшуються. Добре видно зміцнення сполучної тканини, яка допомагає підвищити пружність шкіри. Повертається свіжий, молодий вид. Колаген Актів  може втілити в життя мрію оновленої шкіри. Результати багатьох довготривалих досліджень підтвердили то, що ніжні хвилі світла Колаген Актів довжиною 633 нанометрів стимулюють виробництво колагену.

Відносний оптичний спектр Колаген Актів

 

 

 Причини, чому повинні мати пристрій Колаген Актів:
• Найкращі, на 100% безпечні і безопераційні косметично-омолоджуючі процедури для ваших вимогливих клієнтів.

• інноваційні підходи омолодження шкіри

• гарантія дивовижних результатів

• Невеликі технічні вимоги

• Простота у використанні пристрою

• Можливість розширити існуючий спектр послуг і запропонувати своїм клієнтам професійні омолоджуючі процедури

• Ідеальний спосіб залучити нових клієнтів

• Можливість запропонувати лікування для жінок і чоловіків, немає вікових обмежень.

Спосіб застосування

 

• Колаген актів не потребує ні скальпеля ні лазера, а тільки одноразову серію процедур, за яку наша шкіра отримує новий вигляд. Щоб мати можливість побачити зміни треба зробити серію опромінення, в яких час і частота індивідуального лікування строго визначені.

• Для видимого ефекту омолодження тривалість лікування повинна бути від 6 до 8 тижнів по три серії на тиждень. Кількість та інтенсивність процедур залежить від стану і зовнішнього вигляду шкіри. Спочатку ми рекомендуємо 10 хвилин часу експозиції, яка потім може бути продовжене до 20 хвилин.

• Використовуйте зволожуючі косметичні засоби, що містять гіалуронову кислоту, колаген та еластин, а також поживні вітаміни А, Е і С у поєднанні з Колаген Актів , що прискорює досягнення кінцевих результатів

 

У зв'язку з необмеженими можливостями цього програмного забезпечення у підприємницькій діяльності в наданні послуг фітнес-центрами, SPA & WELLNESS цей варіант слід розглядати як ІТ-інновацій. Це рішення програмного забезпечення є провідною світовою розробкою програмістів для об'єктів Фітнес, SPA & WELLNESS.

Оцінка впливу закупу цього обладнання в світлі світової політики з питань безпеки та ергономіки.

• Купівля цього обладнання вплине корисно на покращення стану навколишнього середовища (відповідно до статті 17. Регламенту Ради (ЄС) № 1083/2006) через використання екологічних технологій, використовуваних в пристрої для зниження ваги та корекції фігури. Зменшення споживання
електроенергії у зв’язку із застосуванням двигунів класу EFF1 , і, отже, призведе до скорочення викидів вуглекислого газу в атмосферу. Ці особливо малі розміри і невелика вага обладнання дозволить розмістити його у  компактному клубі. Машини не виробляють токсичні з’єднань в процесі їх використання, і не вимагають хімічної дезинфекції за рахунок використання бактерицидних поверхонь, які вироблені з легко переробних матеріалів

• інвестиції в обладнання FITNESS SPA & WELLNESS від компанії Вакуактів принесе позитивний вплив на політику рівних можливостей, дозволяючи ліквідації існуючих бар'єрів для створення нових робочих місць. Швидка окупність інвестицій. Нові конструктивні рішення використовується в пристроях відповідно до вимог директив ЄС у сфері безпеки, дозволяють в майбутньому працевлаштувати інвалідів в офісі комп'ютерного сервісу клієнтів.

В рамках проекту буде сприяти створенню інформаційного суспільства.
Інформаційний комплекс (опція при покупці обладнання) дозволяє отримати асортимент ІТ рішень, які дозволять збирати, обробляти та отримувати інформацію і включають в себе наступне:

• можливість контролю персоналу - статистика надходжень по конкретним періодам, контроль товару на складі з системі он-лайн

• контроль роботи студій фітнес та СПА  через ПК

• можуть попередньої резервації процедури на обладнання для клієнтів

• Машини обладнані комп'ютерами для роботи і вимагають особливих навичок з їх експлуатації та навчального процесу.

• сумісність з кард-рідером - управління пристроями з використанням смарт-карт, можливість створення програм лояльності з використанням смарткарт

• можливість зміни програмного забезпечення, пов'язаного з розширенням мережі

 

Інформація про інші можливості:

 

• архівування даних і статистичних даних про послуги з великими функціональними можливостями

Інвестиції в наше обладнання підвищать безпеку та ергономіку праці. 

Устаткування в цілому відповідає вимогам нових директиви 98/37/ЕС та Директив 2004/108/EC по електромагнітній безпеці і економії електроенергії 2006/95/EC і норм в області методології проектування, оцінки ризику і безпеки: BS EN ISO 12100-2:2006, BS EN ISO 14591:2005, BS EN 614-1:2007, і європейського  законодавства, що стосуються безпеки, ергономіки та охорони праці в обслуговуванні. Наше обладнання має CE сертифікацію і відповідає вимогам Міністерства праці та соціальної політики європейського союзу 26.09.1997 - загальні положення про безпеку та гігієну праці 2003 року № 169 параграф 1650 із змінами від 2007 р. № 49) та Розпорядженням Міністерства економіки від 20 грудня 2005 року по основним вимогам для машин і компонентам безпеки (OJ № 259, параграф.2170).

Для кожного пристрою поставляється з інструкціями на російській, українській мові з описами методів і процедур, а також деклараціями про відповідність.

Витратні матеріали, використовувані в роботі обладнання, мають екологічну придатність і не представляють загрози для навколишнього середовища. Зламане та зношене обладнання придатне для подальшої утилізації. Застосування нових конструктивно-технологічних рішень в устаткуванні з використанням мікропроцесорного управління, яке працює на низькій напрузі, впливає корисно на безпеку та гігієну праці шляхом ергономіки на робочих місцях з застосуванням нашому фітнес та спа обладнання.

 

Вакумні тренажери

 

Кінцеві положення

 

На основі аналізу разом з конструктивно-технологічними рішеннями, що використовуються в пристроях для усунення целюліту та фітнес обладнанні для спа и велнеса, аква тренажерів та вібро тренажерів, слід зазначити, що застосування цих технології заслуговують того, щоб назватися інноваційними. Купівля фітнес та спа обладнання з сучасними рішеннями відповідають сучасним вимогам ринку послуг спа и фітнес. Реалізація інноваційної техніки для компаній-клієнтів зі застосуванням технологічних інноваційних процесів лікування та тренування дозволить вам помножити ефективність і якість послуг для усунення цилюліту, швидкої втрати жирових відкладень у проблемних місцях (стегна, живіт, сідниці), для схуднення і корекції фігури і релаксації користувачів. У той же час це призведе до зниження вартості цих послуг, що пов'язано зі зменшеним використанням електрики.

Шляхом застосування  інновації в нашому обладнанні ваша компанія зможе позиціонувати продукт у вигляді сучасних послуг, створюючи можливість підвищення вимог обслуговування клієнтів.

Покупка додаткового інноваційного програмного забезпечення для комп'ютера для управління цим обладнанням в тренажерному залі призведе до введення в бізнес організаційних інновації - наслідок буде використовуватися більш широко інформаційні технології (з каталогізацією клієнтів), і таким чином буде впроваджуватися новий метод організації роботи та нової організації внутрішніх відносин (реєстрація клієнтів, замовлення послуг, контроль обслуговування) і у зовнішніх  відносинах (облік клієнтів, аналіз впливу вправ,  час вправ і т.д.).

На основі аналізу технологічних інновацій цього обладнання для схуднення і фізичних вправ для тіла стверджується, що:

• Прикладні розробки та технологічні рішення і технологічні процеси під час використання  фітнес та спа устаткування поліпшують загальну безпеку, ергономіку і безпеку на робочому місці і ідуть на користь поліпшення охорони навколишнього середовища.

• Сучасні технології / процеси  завдяки сучасному мікропроцесорному управлінню, програмному забезпеченню, послугам та діагностичному моніторингу, якості та надійності цього обладнання безумовно підвищить ефективність енергозберігаючих процесів і тим самим значно підвищить конкурентоспроможність вашої компанії, яка закупила це обладнання.

• Використання нашого обладнання для схуднення і моделювання фігури є технологічною інновацією в організації фітнес, спа бізнесу у цілому світі та у нашій країні.

 

Ці пристрої належним чином адаптовані до різноманітних потреб майбутніх клієнтів. Можна зробити висновок, що виробник машинного устаткування оптимально налаштувати характеристики технологічних інновацій в розробці та виготовленні  спа і фітнес обладнання на міжнародному рівні.

 

Джерела в Інтернеті  www.vacuactivus.com 

Надсилайте ваші запити до нас і україно та російсько мовні працівники нашої фірми постараються знайти відповіді на ваші питання: sales@vacuactivus.com 

 

Вакумні тренажери